ikonka

O nas

 

Kim jesteśmy?

pasek

Brytania.pl to nazwa handlowa firmy Brytania Ltd umieszczonej w brytyjskim rejestrze spółek (Companies House) pod numerem 5400215. Jestesmy firmą  księgowych i doradców podatkowych. Działalność prowadzimy od 2003 roku, w tym jako spółka z o.o. od 2005 roku.

pasek

Wybierając nasze usługi dostajesz gwarancję profesjonalizmu i bezpieczeństwa twoich pieniędzy. Nasza firma prowadzi działalność  na podstawie licencji (certificate of registration) Instytutu Księgowych Finansowych (the Institute of Financial Accountants), który jest jednym z najdłużej istniejących samorządów zawodowych na wyspach brytyjskich - od 1916 roku (więcej: www.ifa.org.uk).

Osoby kierujące firmą posiadają kwalifikacje akademickie w zakresie brytyjskiego prawa podatkowego oraz kwalifikacje zawodowe Instytutu Księgowych Finansowych oraz Federacji Doradców Podatkowych (the Federation of Tax Advisers).

pasek

Oczywiście, tak jak każda firma reprezentująca klientów przed urzędem podatkowym, jesteśmy zarejestrowani jako agent w HM Revenue and Customs.

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej  na sumę 300 tysięcy funtów (Professional Indemnity Insurance) co daje ci gwarancję, że odpowiadamy za naszą pracę i świadczone usługi.

Spełniamy wymogi regulacji o zapobieganiu praniu brudnych pieniedzy (Money Laundering Regulations 2007). Instytucją nadzorującą nas w tym zakresie jest the Institute of Financial Accountants.

Jesteśmy zarejestrowani jako kontroler danych osobowych w brytyjskim Biurze Ochrony Danych Osobowych (numer: Z9330019).

Złóż wniosek
o zwrot podatku

NAJNIŻSZA NA RYNKU PROWIZJA

BRYTYJSKI INSTYTUT
CERTYFIKOWANYCH KSIĘGOWYCH

UBEZPIECZENIE

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

ikonka 1 dotyczy sprawdzenia czy przysługuje zwrot podatkusprawdzasz,
czy należy
Ci się
zwrot
ikonka2 dotyczy wypełnij wniosek o zwrot podatkuwypełniasz
i wysyłasz
wniosek
ikonka3 dotyczy pracujemy dla ciebiepracujemy
dla
Ciebie
ikonka4 wpłata na kontonadpłacona
kwota
wpływa
na Twoje
konto

Brytania.pl jest nazwą handlową firmy Brytania Ltd zarejestrowanej w Anglii i Walii pod numerem 5400215. Numer rejestracji w Urzędzie Komisarza Danych Osobowych: Z9330019

© 2006-2017 Brytania LTD Zlecając nam jakąkolwiek usługę lub wykorzystując informacje tu zawarte akceptujesz następujące warunki